19.10.2022

TED İzmir Koleji & Şavkar Cimnastik Spor Kulübü

İş Birliği

 

TED İzmir Koleji ve Şavkar Cimnastik Spor Kulübü; çeşitli spor faaliyetlerinin oluşturduğu olanaklar ile spora gönül verenlere, farklı branşları deneyimleme olanağı sunmakta ve sporun bir yaşam biçimi olarak benimsenmesini sağlamaktadır.

 

Bu noktadan hareketle, TED İzmir Koleji ve Şavkar Cimnastik Spor Kulübü birçok farklı branşta başarılı spor faaliyetlerini bir arada yürütmek amacıyla işbirliği protokolü imzaladı. TED İzmir Koleji Kurucu Temsilcisi Açalya Öralay ve Şavkar Cimnastik Spor Kulübü Başkanı İsmail Göktekin kurumlarını temsilen imza töreninde bir araya geldiler.

 

İmzalanan protokolle birlikte spora birbirinden başarılı sporcular kazandırarak adını dünya çapında birçok müsabakada duyurmayı başaran Şavkar Cimnastik Spor Kulübü, TED İzmir Koleji ile; cimnastik, yüzme, basketbol, aikido ve voleybol branşlarında eğitimler verecek. TED İzmir Koleji bünyesinde bulunan yüzme havuzu, jimnastik ve aikido salonu, basketbol ve voleybol sahaları, Şavkar Cimastik Spor Kulübü ile birlikte Türk spor ailesine birçok yeni sporcu kazandırmaya devam edecek.

AdresGezgini: Google Ads Premier Partner. Internette Reklam Vermek için 444.0.964
img