kurtkoy web2

İstanbul Şavkar Kurtköy

SALONUMUZDA ANTRENMANLARIMIZ SALI-PERŞEMBE, ÇARŞAMBA-CUMA VE CUMARTESİ-PAZAR GÜNLERİ DEVAM ETMEKTEDİR.

ÖN KAYIT FORMUNU DOLDURDUĞUNUZDA SİZİNLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR...

SORULARINIZ İÇİN 0553 9537454 NOLU TELEFONDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ...

 

Sevgili Velilerimiz,

Salonumuzda uygulanacak kuralları (Test Antrenmanı için gelecek sporcular dahil) lütfen sporcularımıza okuyun veya sesli olarak okutun, anlamalarını sağlayın. 

SALONUMUZDA UYGULANACAK

⚠️KURALLAR ⚠️

  1. Sporcularımız antrenman kıyafetlerini giymiş olarak salona geleceklerdir. Soyunma odaları kullanılmayacaktır. (Bu süreçte ŞAVKAR kıyafeti giyme zorunluluğu yoktur.)
  2. Sporcuların temassız ateş ölçer ile ateş ölçümü yapılacak ve kayıt altına alınacaktır. (Ateşi 38° dereceden yüksek olan sporcular, spor salonuna alınmayacak ve sağlık kuruluşuna yönlendirilecektir. Bu nedenle çocuğunuzun ateşi 38° dereceden yüksek ise getirmeyiniz.)
  3. Sporcular salona girdiğinde ellerini dezenfektan ile veya sabun ile dezenfekte edecekler ve salona alınacaktır. Antrenman salonu bölümüne hiçbir veli alınmayacaktır.
  4. Antrenman esnasında sosyal mesafeye uyulacak, uymayanlar antrenör tarafından uyarılacak, uyarıları dikkate almayan sporcular antrenmandan çıkartılarak ailelerine teslim edilecektir.
  5. Tuvaletler antrenörün belirlediği sıra ile 1’er sporcu tarafından kullanılabilecek, salon temizlik görevlisi antrenman boyunca tuvaletlerin bulunduğu bölümde bekleyecek ve sporcuları kurallara uymaları konusunda kontrol edecek ve her tuvalet kullanımı sonrası tuvaletlerde dezenfekte işlemi yapacaktır. Bu süreçte velilerimiz tuvaletleri kullanamayacaklardır.
  6. Sağlık Bakanlığı ve Gençlik Hizmetleri Spor Bakanlığının belirlediği kriterlere göre Salonumuzun Sporcu kapasitesi 60 Sporcu, İçeride oturma bölümü kapasitemiz 20 kişidir. Velilerimizin sporcularımızı beklerken sosyal mesafe kurallarına uymasını rica ederiz.
  7. Sporcularımızın kendi mataralarını ve yedek sularını yanlarında getirmeleri gerekmektedir.
  8. Antrenman sonrası sporcular antrenörün belirlediği sıra ile ellerini dezenfekte ederek dışarı çıkacaklar ve bekleme yapmadan salondan ayrılmaları aileleri tarafından sağlanacaktır. Ailesi gelmemiş olan sporcuların sosyal mesafe kurallarına göre bekleme alanında beklemeleri sağlanacak, salon içinde bekleme ve oyun oynamalarına müsaade edilmeyecektir.

⚠️ Lütfen sağlımız için kurallara uyalım ve çocuklarımızın kurallara uymasını sağlıyalım.

Sağlıklı ve spor dolu günlere bir an önce kavuşmak dileğiyle…

Teşekkürler…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Whatsapp'dan Bize Yazın.

İSTANBUL ŞAVKAR KURTKÖY ÖN KAYIT FORMU

Cinsiyeti

Daha Önce Cimnastik Yaptı mı?

Yaptı ise Hangi Branşta Eğitim Aldı?


Tercih Ettiğiniz Test Antrenmanı Randevu gün ve saatleri (Tüm yaş grupları katılabilir) (İşaretlediğiniz gün ve saatte dönüş yapmamızı beklemeden teste katılabilirsiniz. İptal veya değişiklik durumunda size bilgi verilecektir.)

BİZE ULAŞIN

AdresGezgini: Google Ads Premier Partner. Internette Reklam Vermek için 444.0.964
img