01

Karşıyaka Şavkar C.S.K

Şubemiz ŞAVKAR'ın Karşıyaka'da bulunan 4 şubesinden bir tanesidir.

Bahriye Üçok Bulvarı üzerinde, Karşıyaka Metro istasyonuna 11 dakika mesafede, dolmuş güzergahında Soğukkuyu Cami ve Fevzipaşa Okullarına yakın bir noktadadır. Cadde üzerinde merkezi bir yerde olup caddenin geniş olması nedeni ile park problemi yaşanmamaktadır.

Salonumuz haftanın her günü belli saatlerde açıktır. Spor Okullarımız haftanın 2 günü hafta sonu ya da hafta içi programlarında çalışmaktadır.Yaz dönemi boyunca ise hafta içi iki gün birer saat eğitim verilmektedir. Anaokulu ve Özel Eğitim programları da verilmektedir.

Çalışmalarımızda öncelikle seviye ve yaş gruplarımız oluşturulmaktadır. Programlarımız Milli Takım hocalarımız tarafından verilmekte ve kontrol testleri yapılmaktadır.

KARŞIYAKA ŞAVKAR İLETİŞİM FORMU

Denge, esneklik, kuvvet, koordinasyon, hız, çabukluk, dayanıklılık ve hareket eğitimleri, alet çıkması, yapılmakta olan çalışmalardan bazılarıdır. Çocuklarımıza sporu sevdirmek, sosyal, fiziksel ve motorsal gelişimlerine katkıda bulunmak en büyük hedefimizdir. Unutmayın. En değerli varlığımız çocuklarımızı sporla tanıştırmak sizlerin elinde. Gerisini bize bırakın. 

BİZE ULAŞIN

AdresGezgini: Google Ads Premier Partner. Internette Reklam Vermek için 444.0.964
img