BORNOVA ARENA ŞAVKAR C.S.K.

Şavkar C.S.K.’nün Bornova’da bulunan Arena tesisleri, yaklaşık 4500 metrekare alan içerisinde cimnastik, fitness ve yüzme gibi farklı spor dallarının hepsinde birden hizmet sunabilen..

BUCA ŞAVKAR C.S.K.

Salonumuz Yıldız mahallesinde olup Final Koleji karşısında Özel Buca Anaokulu yanında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Tınaztepe hastanesine giden anayol üzerindedir.Yanında 3M li..

GAZİEMİR ŞAVKAR C.S.K

Şubemizin kış dönemi çalışma saatleri Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 11.00-20.30 arası, haftasonları ise 09.30-18.00 şeklindedir. Yaz döneminde ise şubemizde Pazartesi,..

İSTANBUL ŞAVKAR KURTKÖY

SALONUMUZDA ANTRENMANLARIMIZ SALI-PERŞEMBE, ÇARŞAMBA-CUMA VE CUMARTESİ-PAZAR GÜNLERİ DEVAM ETMEKTEDİR. ÖN KAYIT FORMUNU DOLDURDUĞUNUZDA SİZİNLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR... SORULARINIZ..

İSTANBUL ŞAVKAR ATAŞEHİR

14 Haziran 2024 Cuma gününden itibaren YAZ DÖNEMİ PROGRAMIMIZ BAŞLIYOR. Antrenmanlarımız Pazartesi-Çarşamba ve Salı-Perşembe olarak devam edecektir... YANDA/AŞAĞIDA BULUNAN TEST RANDEVU..

İSTANBUL ŞAVKAR RİTMİK CİM.

Ritmik cimnastik alt yapı çalışmalarımız; Burhan Felek spor kompleksi içinde bulunan voleybol salonun yanında Milli Takımlar Cimnastik Antrenman salonunda Cumartesi-Pazar günleri..

İSTANBUL - AVRUPA KONUTLARI TEM

CLUB HOUSE İŞBİRLİĞİ İLE AÇILIYOR... 17 EKİM 2020 CUMARTESİ GÜNÜ 0212 609 67 47 NUMARALI TELEFONDAN DENEME ANTRENMANI İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.....

KARŞIYAKA ŞAVKAR C.S.K

Şubemiz ŞAVKAR'ın Karşıyaka'da bulunan 4 şubesinden bir tanesidir. Bahriye Üçok Bulvarı üzerinde, Karşıyaka Metro istasyonuna 11 dakika mesafede, dolmuş güzergahında Soğukkuyu Cami ve..

MAVİŞEHİR ŞAVKAR C.S.K

Şavkar Cimnastik Kulübü olarak mavişehir şubemizde haftaiçi akşamüstü veya haftasonu seçenekleriyle haftada iki gün birer saat Temel Cimnastik Eğitimi vermekteyiz. Yaz dönemi boyunca ise..

NARLIDERE ŞAVKAR C.S.K.

Cimnastik hem kız hem de erkek çocuklara hitap eden fiziki ve ruhsal gelişimi sağlayan özellikle en erken başlanabilen (3 yaş) bir spor olan, tüm çocuklara yönelik olimpik bir branştır...

ÖRNEKKÖY ŞAVKAR C.S.K.

Kulübümüz Zübeyde Hanım Arena Spor Merkezi'nde hizmet vermektedir. Tesisimize ulaşım oldukça kolay olup otoban Örnekköy çıkışının hemen yanındadır. Açık adresimiz Başpehlivan..

ŞİRİNYER ŞAVKAR C.S.K

Buca Şirinyer Şubesi 3-12 yaş çocuklarımıza hizmet vermektedir.Salonumuz 350 m2 olup Temel Cimnastik ,Hareket Eğitimi , Sportif Aerobik ,Özel Çocuklara Hareket Eğitmi ,Diğer sporlara..

ÜÇKUYULAR ŞAVKAR C.S.K

Şavkar Cimnastik Üçkuyular şubemizde temel cimnastik eğitimi verilmektedir. 3-12 yaş arası çocuklarımız ile çalışmaktayız. Haftanın iki günü birer saat eğitim vermekteyiz. Bu..

AdresGezgini: Google Ads Premier Partner. Internette Reklam Vermek için 444.0.964
img