IMG_3805

İstanbul Şavkar Ataşehir

14 Haziran 2024 Cuma gününden itibaren YAZ DÖNEMİ PROGRAMIMIZ BAŞLIYOR. Antrenmanlarımız Pazartesi-Çarşamba ve Salı-Perşembe olarak devam edecektir... 

YANDA/AŞAĞIDA BULUNAN TEST RANDEVU FORMUNU DOLDURARAK RANDEVUNUZU OLUŞTURABİLİR, DÖNÜŞ YAPMAMIZI BEKLEMEDEN TEST ANTRENMANIMIZA KATILABİLİRSİNİZ.

Sorularınız için 0546 609 22 23 WhatsApp  hattımıza yazabirsiniz.

Özel Ders (Antrenman) talepleriniz için 0535 714 77 70 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Milli Takım Antrenörlerimizden Ziya ÖZGÖREN 01 Ekim 2022 tarihinden itibaren kulübümüzde Genel Koordinatör olarak görevine başlamıştır.

Ziya ÖZGÖREN KİMDİR...

 

Değerli Velilerimiz,

Yaz sezonumuz başlamıştır okullar açılana kadar devam edecektir.

BELGELERİMİZ : 

SALONUMUZ ONARAN TEKNOLOJİ GÜVENCESİYLE OZON SİSTEMİ İLE ANLIK DEZENFEKTE EDİLMEKTEDİR... (Salonumuza 7 Adet Ozon sistemi takılmıştır. Bu sistem sayesinde anlık dezenfekte işlemi yapılmaktadır. Ozon sistemi ile ilgili detaylı bilgi için  https://www.ozon.onaranteknoloji.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

NOT: Google Maps veya Yandex Haritalara İstanbul Şavkar Cimnastik Spor Kulübü yazarak navigasyon ile tesisimize ulaşabilirsiniz...

SORULARINIZ İÇİN 0546 609 22 23 NOLU TELEFONLARDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ...

 

Spor Psikoloğumuz Soner AYDIN ile Bireysel Danışmanlık Randevusu için İrtibat Numarası : 0 (536) 709 00 66

 

İLK KEZ KULÜP LİSANSI İÇİN GEREKEN BELGELER (LİSANS ÇIKARTMAK ÜCRETSİZDİR ve KULÜBÜMÜZDE CİMNASTİK YAPAN HER SPORCU ÇIKARTABİLİR.)

  1. (YENİ Lisans Çıkartma) Kulüple İlişiğini Gösteren Belge :

Formda Kırmızı ile yazılı bölümleri silerek bilgisayarda veya el yazısı ile doldurarak imzalı bir şekilde aşağıdaki SAĞLIK RAPORU ve 2 ADET VESİKALIK FOTOĞRAF ile birlikte Ataşehir Şubemize teslim etmeniz gerekmektedir.

  1. DURUM BİLDİRİR TEK HEKİM SAĞLIK RAPORU :

Video da ( https://www.youtube.com/watch?v=ZmCXr0J39fw ) gösterdiği gibi e-devlet’e girerek arama bölümüne Spor Bilgi Sistemi yazılacak ve girilecek, Sağlık Raporu için sevk sekmesine tıklanacak, Velayetim altındaki bir kişi seçilerek çocuğunuzun TC sini yazarak İl seçiyorsunuz ve Sevk Talebi oluşturuyorsunuz. Bu işlemi yaptıktan sonra aile hekiminize gittiğinizde sistemde talep gözüktüğü için size rapor verebilir.

NOT : ÖZEL SAĞLIK KURUMLARINDAN ALACAĞINIZ RAPOR’DA KABUL EDİLMEKTEDİR.

ÖNEMLİ: Raporda mutlaka “SPOR veya CİMNASTİK yapmasında sakınca yoktur” yazmalı.

  1. 2 Adet Vesikalık Fotoğraf (Güncel)

NOT : Türk vatandaşı olmayan sporcularımızın ve velisinin Pasaport fotokopisini ve varsa ikamet belgesinin önlü arkalı fotokopisini eklemeleri gerekmektedir.

 

GEÇMİŞ YILLARDA KULÜBÜMÜZDEN LİSANS ÇIKARTMIŞ OLAN SPORCULARIMIZIN LİSANS YENİLEME İÇİN YAPACAKLARI İŞLEMLER.

SAĞLIK BEYANI E-DEVLET ÜZERİNDEN VERİLMEYE BAŞLANMIŞTIR. 

NOT : Lütfen E-Devlet’e bilgisayar üzerinden giriniz. Cep telefonu ile açıldığında çalışmayabilir.

Sporcularımızın velileri sağlık beyanlarını e devlete girerek arama kısmına “SPOR BİLGİ SİSTEMİ” yazarak uygulamaya git dedikten sonra çıkan ekranda önce “SAĞLIK İŞLEMLERİ” yazan yere sonra “SAĞLIK BEYANI” yazan alana tıkladıktan sonra kişi seçimi (lisans çıkartılacak sporcunun TC Kimlik No yazılarak) sorgulatılacak, çıkan ekranda sporcu işaretlenerek sağlık beyanı oluşturabilirler. Verilen beyanın geçerlilik süresi 7 gündür.

NOT : Bu işlem tamamlandıktan sonra en kısa zamanda “0546 609 22 23” nolu telefona WhatsApp ile sporcunun vesikalık fotoğrafını, TC Kimlik No ve Adı Soyadını GÖNDERMENİZ/YAZMANIZ gerekmektedir.

  • VELİ/VASİ İZİN BELGESİ  doldurularak kulübümüze teslim edilmesi yeterlidir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN (İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü)

Whatsapp'dan Bize Yazın.

İstanbul Şavkar Test Randevu Formu

Cinsiyeti

Daha Önce Cimnastik Yaptımı

Yaptı İse Hangi Branşta Eğitimi Aldığı


Tercih Ettiğiniz Test Antrenmanı Randevu gün ve saatleri (Tüm yaş grupları katılabilir) (İşaretlediğiniz gün ve saatte dönüş yapmamızı beklemeden teste katılabilirsiniz. İptal veya değişiklik durumunda size bilgi verilecektir.)

Kayıt yapıldığında antrenman için tercih ettiğiniz günlerBİZE ULAŞIN

AdresGezgini: Google Ads Premier Partner. Internette Reklam Vermek için 444.0.964
img