IMG_3805

İstanbul Şavkar Ataşehir

TEST RANDEVU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

 

HAFTA SONU ÇALIŞMALARIMIZ 04 EYLÜL 2021 TARİHİNDEN İTİBAREN BAŞLAMIŞTIR... ANTRENMANLARIMIZ SALI-PERŞEMBE, ÇARŞAMBA-CUMA VE CUMARTESİ-PAZAR OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR...

TEST ANTRENMANINA KATILMAK İSTEYEN SPORCULAR YANDA BULUNAN İSTANBUL ŞAVKAR TEST RANDEVU FORMU'NU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TESTİMİZE AŞAĞIDA BELİRTİLEN KURALLARIMIZA UYMAK KAYDI İLE KATILABİLİRLER... (FORMDA İŞARETLEDİĞİNİZ RANDEVU GÜNÜ VE SAATİNDE SİZİ ARAMAMIZI BEKLEMEDEN RANDEVU SAATİNDEN 10 DK. ÖNCE TESİSİMİZE GELEBİLİRSİNİZ.)

SALONUMUZ ONARAN TEKNOLOJİ GÜVENCESİYLE OZON SİSTEMİ İLE ANLIK DEZENFEKTE EDİLMEKTEDİR... (Salonumuza 7 Adet Ozon sistemi takılmıştır. Bu sistem sayesinde anlık dezenfekte işlemi yapılmaktadır. Ozon sistemi ile ilgili detaylı bilgi için  https://www.ozon.onaranteknoloji.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Salonumuzda HES Kodu uygulaması yapılmaktadır.

Salonumuza gelen tüm sporcu ve ailelerin HES kodlarını almalarını rica ederiz...

TEST RANDEVU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

NOT: Google Maps veya Yandex Haritalara İstanbul Şavkar Cimnastik Spor Kulübü yazarak navigasyon ile tesisimize ulaşabilirsiniz...

SORULARINIZ İÇİN 0546 609 22 23 VEYA 0553 739 20 17 NOLU TELEFONLARDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ...

Sevgili Velilerimiz,

Salonumuzda uygulanacak kuralları (Test Antrenmanı için gelecek sporcular dahil) lütfen sporcularımıza okuyun veya sesli olarak okutun, anlamalarını sağlayın. Salonumuza gelirken hijyen kurallarına uygun olarak ve herhangi bir şey ile temas etmemesini sağlayarak gelin. Alışveriş merkezi, Pazar, Oyun alanları vb. yerlerden geldiği tespit edilen sporcular salonumuza alınmayacaklardır, sizlerin özellikle bu konu üzerinde hassas davranmanızı rica ediyoruz.

Salonumuzdan ayrılırken çocuğunuza sosyal mesafe kurallarına uyarak yaklaşın ve herhangi bir şey ile temasını engelleyin, eve gittiğinizde çocuğunuzu ve kıyafetlerini hijyen kurallarına uygun olarak yıkayın.

SALONUMUZDA UYGULANACAK

⚠️KURALLAR ⚠️

  1. Sporcularımız antrenman kıyafetlerini giymiş olarak salona geleceklerdir. Soyunma odaları kullanılmayacaktır. (Bu süreçte ŞAVKAR kıyafeti giyme zorunluluğu yoktur.)
  2. Sporcuların temassız ateş ölçer ile ateş ölçümü yapılacak ve kayıt altına alınacaktır. (Ateşi 38° dereceden yüksek olan sporcular, spor salonuna alınmayacak ve sağlık kuruluşuna yönlendirilecektir. Bu nedenle çocuğunuzun ateşi 38° dereceden yüksek ise getirmeyiniz.)
  3. Sporcular salona girdiğinde ellerini dezenfektan ile veya sabun ile dezenfekte edecekler ve salona alınacaktır. Antrenman salonu bölümüne hiçbir veli alınmayacaktır.
  4. Antrenman esnasında sosyal mesafeye uyulacak, uymayanlar antrenör tarafından uyarılacak, uyarıları dikkate almayan sporcular antrenmandan çıkartılarak ailelerine teslim edilecektir.
  5. Tuvaletler antrenörün belirlediği sıra ile 1’er sporcu tarafından kullanılabilecek, salon temizlik görevlisi antrenman boyunca tuvaletlerin bulunduğu bölümde bekleyecek ve sporcuları kurallara uymaları konusunda kontrol edecek ve her tuvalet kullanımı sonrası tuvaletlerde dezenfekte işlemi yapacaktır. Bu süreçte velilerimiz tuvaletleri kullanamayacaklardır.
  6. Sağlık Bakanlığı ve Gençlik Hizmetleri Spor Bakanlığının belirlediği kriterlere göre Salonumuzun Sporcu kapasitesi 80 Sporcu, İçeride oturma bölümü kapasitemiz 20 kişi, Arka alanda oturma kapasitemiz 20 kişi, Ön bölümde oturma kapasitemiz 40 kişidir. Velilerimizin sporcularımızı beklerken sosyal mesafe kurallarına uymasını rica ederiz.
  7. Bu süreçte kafeterya kapalı olacak hiçbir satış yapılmayacaktır. Sporcularımızın kendi mataralarını ve yedek sularını yanlarında getirmeleri gerekmektedir.
  8. Antrenman sonrası sporcular antrenörün belirlediği sıra ile ellerini dezenfekte ederek dışarı çıkacaklar ve bekleme yapmadan salondan ayrılmaları aileleri tarafından sağlanacaktır. Ailesi gelmemiş olan sporcuların sosyal mesafe kurallarına göre bekleme alanında beklemeleri sağlanacak, salon içinde bekleme ve oyun oynamalarına müsaade edilmeyecektir.

⚠️ Lütfen sağlımız için kurallara uyalım ve çocuklarımızın kurallara uymasını sağlıyalım.

Sağlıklı ve spor dolu günlere bir an önce kavuşmak dileğiyle…

Teşekkürler…

 

SORULARINIZ İÇİN 0546 609 22 23 VEYA 0553 739 20 17 NOLU TELEFONLARDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ...

Spor Psikoloğumuz Soner AYDIN ile Bireysel Danışmanlık Randevusu için İrtibat Numarası : 0 (536) 709 00 66

 

KULÜBÜMÜZ'DEN LİSANS ÇIKARTICAK SPORCULARIMIZ İÇİN BİLGİLENDİRME...

LİSANS İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR :

1 Nüsha Nüfus Cüzdan Fotokopisi (Önlü Arkalı),

2 Adet Vesikalık Fotoğraf

1 Nüsha Tek Hekim Sağlık Raporu, ("Spor Yapmasında Sakınca Yoktur" yazılı)

1 Nüsha Tescil Fişi      indirin ve bilgisayarda doldurarak sporcunun vesikalık fotoğraf yapıştırın)

YAPILACAK İŞLEMLERİN AÇIKLAMASI : Tek Hekim Sağlık Raporu Aile Hekiminden veya herhangi bir sağlık kurumundan alabilirsiniz (Mutlaka Sağlık sistemine kaydı yapılmış olmalı). Tesçil Fişi formunu aşağıdaki link'ten indiriniz ve sporcu bilgilerini doldurarak print alınız. Sporcunun vesikalık fotoğrafını ilgili bölüme yapıştırınız. Tek hekim sağlık Raporu, Kimlik Fotokopisi, Fotoğraflı Tesçil Fişini ve 1 adet vesikalık fotoğrafı (arkasında sporcunun adı soyadı yazılı olarak) bize teslim ediniz.

Daha önce kulübümüzden lisans çıkartmış olan sporcularımız için eski lisansı,  ve 1 Adet Vesikalık Fotoğraf yeterlidir...  

(LÜTFEN KENDİNİZ LİSANS ÇIKARTMAYINIZ EVRAKLARI KULÜBÜMÜZE TESLİM EDİNİZ.)

NOT: Başka kulüpten lisansı çıkmış sporcularımızın eski kulübünden İLİŞİKSİZ FORMU alarak Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünde (2.Kat) ONAYLATARAK Yüzme Havuzlarının arasında bulunan SİCİL LİSANS'a TASTİK ETTİRDİKTEN sonra yukarıda yazılı evraklar ile birlikte kulübümüze getirmeleri gerekmektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN (İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü)

Whatsapp'dan Bize Yazın.

İLETİŞİM FORMU

BİZE ULAŞIN

AdresGezgini: Google Ads Premier Partner. Internette Reklam Vermek için 444.0.964
img