tr_sampiyona

27-28 Mart 2020 tarihlerinde Bolu'da düzenlenen Artistik ve Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonlarında kulüp olarak büyük başarılara imza attık.

Büyük erkekler genel tasnif sonuçlarına göre sporcumuz Adem Asil Türkiye Şampiyonu, Ahmet Önder ise Türkiye İkincisi oldu.

Alet finallerinde ise toplam 5 altın, 4 gümüş, 3 bronz kazanan sporcularımız şampiyonaya adeta damga vurdular. Sporcularımızdan  Ahmet Önder "Yer, Paralel ve Barfiks" aletlerinde Türkiye Şampiyonu, "Kulplu Beygir ve Atlama Masasında" ise Türkiye ikincisi oldu. Halka aletinde ise sporcumuz İbrahim Çolak Türkiye Şampiyonu olurken; yine sporcularımız Adem Asil Türkiye İkincisi, Yunus Emre Gündoğdu Türkiye Üçüncüsü oldular. Adem Asil atlama masasında Türkiye Şampiyonu olurken; yer aletinde Türkiye üçüncüsü, barfikste ise Türkiye ikincisi oldu.

Genç erkekler katagorisinde Deniz Şen Kulplu Beygirde Türkiye ikincisi olurken; Volkan Arda Hamarat Parelel aletinde, Liu Carlo M. Tuaklı Halka ve Barfiks aletinde Türkiye üçüncüsü oldular.

Artistik Cimnastik Kadınlar katagorisinde ise Asimetrik Paralel aletinde Nazlı Savranbaşı, Denge aletinde ise Atiye Berra Karademir  Türkiye üçüncüsü oldular. Yine Genç Kadınlar Genel Tasnif sonuçlarına göre sporcumuz Zeynep Kurtuluş Türkiye üçüncüsü oldu.

Trampolin Cimnastik Büyük Erkekler katagorisinde ise sporcumuz Gürkan Mutlu Türkiye Şampiyonu oldu.

 

AdresGezgini: Google Ads Premier Partner. Internette Reklam Vermek için 444.0.964
img